Wyposażenie dodatkowe

To co jest dodatkiem u nas jest standardem 

FOTELIKI DLA DZIECI

Ponieważ bezpieczeństwo naszych pociech jest najważniejsze, Renoma proponuje fotelik dla dziecka całkowicie BEZPŁATNIE do wynajętego auta. Jak wykazują badania, co roku na polskich drogach w zdarzeniach drogowych uczestniczy ponad 6000 dzieci, z czego ponad 300 ze skutkiem śmiertelnym. Tylko od nas, odpowiedzialnych rodziców, zależy zdrowie i życie małego pasażera. Bezpieczeństwa najmniejszych w żadnym wypadku nie należy lekceważyć.

Renoma oferuje pełen zakres fotelików dostosowanych do potrzeb dziecka:

  GRUPA I - od 0 do 13 kg

  GRUPA II - od 9 do 18 kg

  GRUPA III - od 15 do 36 kg

  GRUPA IV

NAWIGACJA

Jeżeli planują Państwo podróż w nieznane i nie chcą Państwo zgubić drogi - nie ma problemu... oferujemy wypożyczenie systemu nawigacji GRATIS do każdego auta.

GPS znacznie ułatwia podróżowanie, a także pozwala zaoszczędzić sporo czasu oraz paliwa. Będąc w nowym mieście na pewno warto skorzystać z tego rozwiązania. To obecnie najpopularniejsza opcja dodatkowa zamawiana przez Klientów.

Każda nawigacja ma wgraną aktualną mapę Polski oraz Europy, oferuje język polski, angielski, niemiecki, a ponadto wiele innych w zależności od danego urządzenia. Nawigacje są dotykowe i nie wymagają dodatkowych akcesoriów.

ŁAŃCUCHY NA KOŁA

Łańcuchy na koła na niektórych drogach są obowiązkowym wyposażeniem każdego samochodu. O konieczności ich montażu informują przydrożne znaki. Brak łańcuchów narazi nie tylko na mandat, ale także poważnie zwiększa ryzyko utraty kontroli nad pojazdem. Obowiązek ma zastosowanie zazwyczaj w ciężkim górzystym terenie.

Przydają się zwłaszcza przy górskich podjazdach, które czasem mogą dla samochodu okazać się barierą nie do pokonania.

Łańcuchy zakłada się na koła napędowe, w większości samochodów na przednie opony. Na każdym opakowaniu producent umieścił instrukcję jak należy je zamontować. Nieprawidłowy montaż może spowodować uszkodzenie pojazdu. Pamiętajmy również, że jeżdżąc z łańcuchami nie można przekraczać dopuszczalnej prędkości jaką przewidział producent.

Wypożyczalnia samochodów Renoma z siedzibą w Łodzi specjalizuje się w wynajmie samochodów osobowych oraz dostawczych.

...

 

Prześlij znajomemu

Kontakt

...

ul. Siewna 15

94-250 Łódź